SPOMLADANSKO ČIŠČENJE IN UREJANJE OKOLJA

  • 11 Marec 2014 |

V svetu je 22. marec razglašen kot svetovni dan voda, 22. april pa kot svetovni dan Zemlje in v tem času Občina Črnomelj vsako leto, skupaj s krajevnimi skupnostmi, številnimi društvi, ki delujejo v naši občini, drugimi organizacijami in združenji, organizira akcijo »Spomladansko čiščenje in urejanje okolja v občini Črnomelj«.

Akcija ni namenjena zgolj čiščenju, temveč tudi urejanju in vzdrževanju okolice ter ekološkemu osveščanju o odlaganju komunalnih odpadkov.

Pomladni meseci so pravi čas, da očistimo prebujajočo se naravo in uredimo svoje bivalno ter delovno okolje, zato vas vabimo, da se tudi sami vključite v aktivnosti, ki bodo organizirane v naši občini in tako prispevate k lepšemu in bolj urejenemu okolju.

Akcija bo potekala v soboto, 5. aprila 2014.

pdfOBVESTILO_Čistilna akcija

Občina bo kot koordinator aktivnosti čiščenja in urejanja okolja priskrbela vreče in zaščitne rokavice, organizirala odvoz zbranih odpadkov in financirala malice za sodelujoča društva.

Več informacij o aktivnostih, ki bodo potekale v občini, lahko dobite pri Kristini Zajc (tel.: 07 306 11 31), e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.) in Božidarju Brajkoviču (tel.: 07 306 11 24, e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.), ki sta kontaktni osebi s strani Občine Črnomelj. Podatke o lokacijah divjih odlagališč pa sporočite občinskemu inšpektorju Vladu Dražumeriču na tel. (07) 30 61 115 ali na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.. Dobrodošle so tudi vaše pobude in predlogi.

nazaj na vrh

Občina Črnomelj

Trg svobode 3
8340 Črnomelj

  07 306 11 00
  obcina.crnomelj@siol.net

Uradne ure

Ponedeljek od 8.00 do 14.30

Sreda od 8.00 do 16.30

Petek od 8.00 do 12.30

V času med 11. in 12. uro ni uradnih ur.