Županova izjava o trenutnih razmerah v času koronavirusa - 26. 2. 2021

  • 26 Februar 2021 |

Spoštovane občanke, spoštovani občani,

spet je minil teden in vesel sem, da tudi tokrat lahko rečem, da se stanje v naši občini še naprej umirja. Otroci so zakorakali v šole in prav prijeten je pogled na mesto zjutraj ko hodijo otroci v šolo. Mesto je namreč predolgo samevalo.

Število aktivno okuženih oseb v naši občini se je zmanjšalo na 55, kar je 0,4 odstotka prebivalstva v naši občini. Naj nas številke ne zavedejo, upoštevajmo ukrepe še naprej in skrbno opazujmo svoje zdravje.  

Počasi se bomo morali vsi soočiti s posledicami koronavirusa, ki nas mogoče nezavedno še čakajo. Kakor sem vam že poročal, Hiša sadeži družbe ponuja kakršnokoli pomoč v tem času. Lahko jih kontaktirate na telefonsko številko 040 696 100, kjer vam bodo  v sklopu projekta PO MOČ lahko pomagali in vas poučili o komuniciranju z modernimi tehnologijami, vam pomagali pri manjših opravilih, pomagali pri pridobivanju manjkajočih znanj za sodobne bančne, trgovinske storitve in podobno. Pomoč je namenjena tako mladim kot starim, zato pokličite brez zadržkov.

Spoštovani, smo na dobri poti, poskrbimo, da bo tako tudi ostalo.

Ostanite zdravi.

Andrej Kavšek, župan

nazaj na vrh

Občina Črnomelj

Trg svobode 3
8340 Črnomelj

  07 306 11 00
  obcina@crnomelj.si

Uradne ure

Ponedeljek od 8.00 do 14.30

Sreda od 8.00 do 16.30

Petek od 8.00 do 12.30

V času med 11. in 12. uro ni uradnih ur.