Skoči na vsebino
Kam v občini Črnomelj v Občini Črnomelj leto domovine 2024 LETO DOMOVINE 2024
Logotip Občine Črnomelj
Gumb išči | 

Zapri iskalnik

Občina Črnomelj tudi letos z nazivom prostovoljstvu prijazna občina

24.5.2023 / Aktualno

Sreda, 24. maj 2023 - Včeraj je v Žalcu potekala prireditev Slovesni dan prostovoljstva, kjer je Slovenska filantropija podelila nazive prostovoljstvu prijaznim občinam, mentorjem, zaposlenim v javni upravi in najboljši prostovoljski zgodbi. 

Občini Črnomelj je bil ponovno podeljen naziv prostovoljstvu prijazna občina. Ob tem se zahvaljujemo vsaki organizaciji in posamezniku v naši občini, ki s kakršnimkoli dejanjem prostovoljno dela in tako pomaga sočloveku in lokalni skupnosti. 

V našo občino je šla še ena podelitev priznanja dobrih del, in sicer je bil Osnovni šoli Loka Črnomelj podeljen naziv Junaki našega časa 2023. Čestitke.