Skoči na vsebino
Kam v občini Črnomelj v Občini Črnomelj leto domovine 2024 LETO DOMOVINE 2024
Logotip Občine Črnomelj
Gumb išči | 

Zapri iskalnik

Pevka Neisha prepoznale lepote Bele krajine in izdala pesem z naslovom Breza

15.1.2024 / Aktualno

Avtorica besedila Katjuša Štingl je za pesem Breza navdih našla v Beli krajini v občini Črnomelj, na kar smo še posebej ponosni. Veseli nas da je glasbenica, kot je Neisha, v naši občini prepoznala lepote za pesem, ki je bila napisana prav pri nas. Idejo snemanja videospota v naši občini smo zato takoj podprli in ji stopili naproti. 

Videospot namreč predstavlja naravne vrednote naše lepe Bele krajine in prepričani smo, da je pesem Breza, ki na novo vstopa v slovenski glasbeni medijski prostor, eden izmed glasov tako občine Črnomelj kot celotne Bele krajine. 

Hvala Neisha in avtorica besedila Katjuša. 

Videospot in pesem na tej povezavi